MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14445279
nr 1444 5279
Karmstol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:07:45
100 kr
200 kr